Domů | O Turné | Diakonie Narnie Morkůvky | Partneři turné | Kdo je kdo | Kontakt | Návštěvní kniha | www.creamona.cz

Řekne-li se Narnie je nasnadě si představit bájnou pohádkovou zemi. Řekne-li se Creamona je nasnadě představit si pohádkovou dobrou vílu. A pokud vše spojíme a vrátíme se z říše pohádek, dostaneme se na Pálavu, kde bude skupina Creamona celý první prázdninový týden hrát a zpívat na turné, jehož výtěžek z dobrovolného vstupného bude věnován postiženým dětem z diakonie Narnie v Morkůvkách na Moravě.

Každá správná a dobrá kapela (a to i amatérská), by měla mít jednou za čas své turné. A protože skupina Creamona je správná a dobrá kapela, vznikla myšlenka na to, jak spojit příjemné s užitečným a tak se opět po roce uskuteční Narnie turné. To, že je to kapela složena z amatérů neznamená, že hrají jako amatéři. Ba naopak. Jen se tou muzikou neživí, ale baví. Mají zkrátka radost, když jim to hraje. A protože radosti není nikdy dost, rozhodli se, že výtěžek věnují právě dětem.

A čím je ještě zvláštní toto turné? Koníčci. Celé turné se kapela poveze na koňském povoze, aby se její členové opět ujistili, jak je nádherný ten kus země na jižní Moravě okolo Novomlýnských jezer. A ještě jedna zvláštnost provází celé turné. Dobrota a upřímnost lidiček. Nejen těch, kteří si rádi poslechnou dobrou muziku a zpříjemní svým dětem podvečer projížďkou na koních, ale i těch, kteří se podílejí na zdaru celého turné.

Nezbývá si tedy než přát, aby se letošní turné vydařilo, aby se na nás smálo Sluníčko, aby nepraskaly struny a hlavně aby bylo hodně spokojených dětí, které se povozí na koníčkách a také dospělých, kteří svým dobrovolným vstupným zpříjemní život malým postiženým dětem v diakonii Narnie v Morkůvkách.

Nechť nás naše koně k cíli donesou...